KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9643396

nr 964 3396

Carl Oscar Borg

(1879-1947), USA

Akvarell, Carl Oscar Borg (1879-1947), cowboy till häst, signerad Borg 43, 13x21

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 25 maj 2015
kl 18:20:17

  • Klassiska
  • 25 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska