KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12713062

nr 1271 3062

Bengt Carlberg

(1897-1967), Sverige

Akvarell, Bengt Carlberg (1897-1967), Sverige. Utsikt mot Södermalm, Stockholm. Signerad, daterad -36, ca 32x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:18:11

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bengt Carlberg

Läs mer om Bengt Carlberg