ÖVRIGT / Militaria / Värja 7609497

Värja

nr 760 9497

1800-tal, längd: 88, Klinga med etsad dekor, med balja, slitage, skador, delar saknas

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 28 maj 2012

Liknande föremål: balja militaria värja

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev