KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7721181

Träsnitt

nr 772 1181

Maja Fjaestad (1873-1961), Ängsblommor, signerad, bladets mått: 23x26

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 17:57:21

Maja Fjaestad

Läs mer om Maja Fjaestad