ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 7562489

SPEGELLAMPETT

nr 756 2489

1800-tal, omförgylld, höjd: 65

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 30 april 2012
kl 18:31:34

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook