ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 7562489

Spegellampett

nr 756 2489

1800-tal, omförgylld, höjd: 65

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 30 april 2012
kl 18:31:34

Liknande föremål: omförgylld spegel spegellampett speglar väggljusstake

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev