MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Slaglåspistoler 7741173

SLAGLÅSPISTOLER

nr 774 1173

2 st, bland annat orientalisk, längd: 39 resp 41, slitage & skador

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 augusti 2012
kl 17:40:56

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook