MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Slaglåspistoler 7741173

SLAGLÅSPISTOLER

nr 774 1173

2 st, bland annat orientalisk, längd: 39 resp 41, slitage & skador

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 augusti 2012
kl 17:40:56

Liknande föremål: slaglåspistoler

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev