ÖVRIGT / Diverse / Släde 7607077

Släde

nr 760 7077

1800-tal, längd: 170 ca, slitage

Utrop:

5.000 kr

Startbud:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 28 maj 2012
kl 10:45:06

Liknande föremål: släde

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev