KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålning 7721387

SIDENMÅLNING

nr 772 1387

Kina, tidigt 1900-tal, signerad, bladets mått: 30x38

Utrop:

700 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 18:55:51

Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina sekelskifte sidenmålning tidigt 1900-tal vattenfärg

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook