KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Relief 7641262

RELIEF

nr 764 1262

Ruth-Solweig Ångström (1946-2012), signerad RSÅ, -94, 50x120

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

måndag 11 juni 2012
kl 18:21:07

Ruth-Solweig Ångström

Ruth-Solweig Ångström, svensk bildkonstnär, född 1946, död 2012.

Läs mer om Ruth-Solweig Ångström

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook