KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Relief 7641262

Relief

nr 764 1262

Ruth-Solweig Ångström (1946-2012), signerad RSÅ, -94, 50x120

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

måndag 11 juni 2012
kl 18:21:07

Ruth-Solweig Ångström

Ruth-Solweig Ångström, svensk bildkonstnär, född 1946, död 2012.

Läs mer om Ruth-Solweig Ångström

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev