KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Relief 7641262

Relief

nr 764 1262

Ruth-Solweig Ångström (1946-2012), signerad RSÅ, -94, 50x120

Ruth-Solweig Ångström, svensk målare född 1946, död 2012.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 11 juni 2012
kl 18:21:07

Ruth-Solweig Ångström

Läs mer om Ruth-Solweig Ångström