KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7595368

Pastell (F)

nr 759 5368

signerad, 1943, sydlänsk gata, motivets mått: 49x41

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 maj 2012
kl 18:16:18

16/5 09:28:52 1      Vinnande bud

Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell sydlänsk gata vattenfärg

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev