KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7595368

PASTELL (F)

nr 759 5368

signerad, 1943, sydlänsk gata, motivets mått: 49x41

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 maj 2012
kl 18:16:18

16/5 09:28:52 1      Vinnande bud

Liknande föremål: pastell färgkrita sydlänsk gata

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook