KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7739030

nr 773 9030

1700-tal, Kvinna med lagerblad, 73 x 52, slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Startbud:

4.000 kr

Såld:

4.100 kr

måndag 27 augusti 2012

  • Klassiska