KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7739030

OLJEMÅLNING

nr 773 9030

1700-tal, Kvinna med lagerblad, 73 x 52, slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Startbud:

4.000 kr

Såld:

4.100 kr

måndag 27 augusti 2012

Liknande föremål: oljemålning olja oljemålningar

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev