KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7739027

nr 773 9027

1700-tal, Abraham offrar Isak, 57 x 73, slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Startbud:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 27 augusti 2012

20/8 16:03:36 1      Vinnande bud

Liknande föremål: abraham offrar isak olja oljemålning oljemålningar

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev