KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7739027

nr 773 9027

1700-tal, Abraham offrar Isak, 57 x 73, slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Startbud:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 27 augusti 2012

20/8 16:03:36 1      Vinnande bud