KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7585019

OLJEMÅLNING

nr 758 5019

signerad, på pannå, Huvud på ett fat, 47x32

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 maj 2012
kl 19:07:37

14/5 09:35:44 1      högst eller lika just nu*

Liknande föremål: oljemålning olja på pannå huvud på ett fat oljemålningar

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook