KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7405317

OLJEMÅLNING

nr 740 5317

Axel Borg, Bränningar, sign. -12 Duk 42x70, oramad

Utrop:

3.000 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

750 kr

måndag 13 februari 2012
kl 17:07:25

Signe Persson-Melin (f. 1925)
Liknande föremål: oljemålning olja axel borg bränningar sign signerad signatur -12 duk 42x70 oljemålningar

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook