BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 7799021

Ljusstakar

nr 779 9021

Ett par, Meissenkopia, 1800-tal, höjd: 39, slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

tisdag 25 september 2012
kl 05:04:38

Liknande föremål: europa ljusstakar ljusstake meissen meissenporslin tyskland

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev