BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 7799021

Ljusstakar

nr 779 9021

Ett par, Meissenkopia, 1800-tal, höjd: 39, slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

tisdag 25 september 2012
kl 05:04:38