KONST / Litografier / Litografi 7573341

Litografi (F)

nr 757 3341

Kjell Strandqvist (f. 1944), 3/74, signerad-83, 36x36, (köpt på Aronowitch)

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 maj 2012
kl 17:09:57

Kjell Strandqvist

Kjell Strandqvist, svensk bildkonstnär och tecknare, född i Härnösand 1944.

Läs mer om Kjell Strandqvist
Liknande föremål: grafik kjell strandqvist köpt på aronowitch litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev