KONST / Litografier / Litografi 7573341

Litografi (F)

nr 757 3341

Kjell Strandqvist (f. 1944), 3/74, signerad-83, 36x36, (köpt på Aronowitch)

Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare, född i Härnösand 1944.

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 maj 2012
kl 17:09:57

Kjell Strandqvist

Läs mer om Kjell Strandqvist