MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Länstol 7774166

Länstol

nr 777 4166

England, skinn, slitage, skador

Utrop:

800 kr

Startbud:

400 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 17 september 2012
kl 18:56:43