MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Länstol 7774166

LÄNSTOL

nr 777 4166

England, skinn, slitage, skador

Utrop:

800 kr

Startbud:

400 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 17 september 2012
kl 18:56:43

Liknande föremål: engelsk england europa läder länstol skinn stolar

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev