KONST / Litografier / Grafiska blad 7574586

Grafiska blad

nr 757 4586

2 st, signerade, 53/400 resp 357/400, 32x50

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 maj 2012
kl 17:38:53

5/5 15:58:01 1      Vinnande bud

Liknande föremål: grafiska blad litografier

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev