KONST / Litografier / Grafiska blad 7574586

GRAFISKA BLAD

nr 757 4586

2 st, signerade, 53/400 resp 357/400, 32x50

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 maj 2012
kl 17:38:53

5/5 15:58:01 1      högst eller lika just nu*

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook