bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641198



*
Färglitografi (F)

nr 764 1198


Tom Loux, E. A, bladets mått: 40x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:38:05


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 18:21:41 1      300 kr
11/6 18:24:21 2      350 kr
11/6 18:29:22 1      400 kr
11/6 18:33:05 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 7244 Färglitografi
    2 st, Paul Voss (f. 1957), 175 upplaga, bladets må..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    29 maj kl 18:49
  • 9216 Färglitografi
    Allan Österlind (1855-1938), 5/30, kvinnor, motive..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    29 maj kl 20:30
  • 9090 Färglitografi
    Anders Mellqvist, Trädgårdsmästarbostaden i Nyckel..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    29 maj kl 18:10
  • 9207 Färglitografi
    André Brasilier (f. 1929), 133/140, kvinna med ros..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    29 maj kl 20:09
  • 9209 Färglitografi
    André Brasilier (f. 1929), Hästar, 29/120, motivet..//
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    29 maj kl 20:14
  • 9122 Färglitografi
    Ardy Strüwer (f. 1939), 116/300, signerad, 75x56
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    29 maj kl 18:21