bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641198



*
Färglitografi (F)

nr 764 1198


Tom Loux, E. A, bladets mått: 40x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:38:05


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 18:21:41 1      300 kr
11/6 18:24:21 2      350 kr
11/6 18:29:22 1      400 kr
11/6 18:33:05 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 6366 Färglitografi
    1800-tal, motivet: 23x17
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 18:49
  • 6490 Färglitografi
    2 st, Sture Berger, 170 upplaga, bladets mått: 37x29
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:48
  • 6621 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Sverige. Katten och månen, m..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:16
  • 6619 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Sverige. Katten och månen, s..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:14
  • 6625 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Sverige. Morgonbris, motivet..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:22
  • 6624 Färglitografi
    Åke Westin Sverige. Morgonbris, motivet: 44,5x37
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:20