bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641198



*
Färglitografi (F)

nr 764 1198


Tom Loux, E. A, bladets mått: 40x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:38:05


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 18:21:41 1      300 kr
11/6 18:24:21 2      350 kr
11/6 18:29:22 1      400 kr
11/6 18:33:05 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 5075 Färglitografi
    " A la Place Blanche", bladets mått: 70x51
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    3 oktober kl 18:45
  • 5571 Färglitografi
    2 st, Kenth Olson, bladets mått: 32x43
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    3 oktober kl 18:14
  • 5563 Färglitografi
    2 st, Paul Voss (f. 1957), 175 upplaga, bladets må..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    3 oktober kl 18:08
  • 5562 Färglitografi
    2 st, Paul Voss (f. 1957), 175 upplaga, bladets må..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    3 oktober kl 20:06
  • 8016 Färglitografi
    2 st. Reinhold Ljunggren (1920-2006), numrerade oc..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 18:02
  • 1228 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Storgatan, HC-upplaga, motiv..//
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 20:11