bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641198



*
Färglitografi (F)

nr 764 1198


Tom Loux, E. A, bladets mått: 40x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:38:05


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 18:21:41 1      300 kr
11/6 18:24:21 2      350 kr
11/6 18:29:22 1      400 kr
11/6 18:33:05 2      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 5237 Färglitografi
    Arvid Widerberg, 263/360, signerad, -78, Motivet: ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    28 maj kl 18:41
  • 5462 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. 212/260, med..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    28 maj kl 20:33
  • 5101 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. EA-upplaga, ..//
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    28 maj kl 18:23




Ladda ner broschyr