bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641198



*
Färglitografi (F)

nr 764 1198


Tom Loux, E. A, bladets mått: 40x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:38:05


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 18:21:41 1      300 kr
11/6 18:24:21 2      350 kr
11/6 18:29:22 1      400 kr
11/6 18:33:05 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 5085 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Storgatan, HC-upplaga, motiv..//
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    29 augusti kl 18:34
  • 6165 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), 10/75, Herrskap, bladets m..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    29 augusti kl 19:55
  • 6174 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), 143/290, signerad, 61x46
    Just nu: 400 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    29 augusti kl 20:10
  • 6176 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), 74/250, signerad, 46x61
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    29 augusti kl 20:12
  • 6066 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), 78/250, signerad, motivet:..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    29 augusti kl 19:53
  • 6378 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), 233/360, Waxholm I, ..//
    Just nu: 700 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    29 augusti kl 18:51