KONST / Litografier / Färglitografi 7347231

Färglitografi (F)

nr 734 7231

Signerad Gram, -1988, HC-upplaga, motivets mått: 29x40

Utrop:

600 kr

Såld:

550 kr

måndag 16 januari 2012
kl 17:09:20