KONST / Litografier / Färglitografi 7347231

FÄRGLITOGRAFI (F)

nr 734 7231

Signerad Gram, -1988, HC-upplaga, motivets mått: 29x40

Utrop:

600 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 16 januari 2012
kl 17:09:20

Liknande föremål: färglitografi grafik hc-upplaga

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev