bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7651199



*
Färglitografi (F)

nr 765 1199


Max Knutsen, 56/225, 46x32


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 juni 2012
kl 18:17:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 20:44:41 1      100 kr
17/6 20:00:29 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
  • 7856 Färglitografi
    Adrian van Arkel (1924-2006), Vy över södermalm, 2..//
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    23 jan kl 18:29
  • 7298 Färglitografi
    Albin Amelin (1902-1975), ej signerad, blomstersti..//
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    16 jan kl 18:08
  • 8163 Färglitografi
    Bengt Ribbentoft (f. 1943), 171/360, "The Wave", m..//
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    16 jan kl 18:02