bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7651199



*
Färglitografi (F)

nr 765 1199


Max Knutsen, 56/225, 46x32


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 juni 2012
kl 18:17:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 20:44:41 1      100 kr
17/6 20:00:29 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
  • 5075 Färglitografi
    " A la Place Blanche", bladets mått: 70x51
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    3 oktober kl 18:45
  • 5571 Färglitografi
    2 st, Kenth Olson, bladets mått: 32x43
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    3 oktober kl 18:14
  • 5563 Färglitografi
    2 st, Paul Voss (f. 1957), 175 upplaga, bladets må..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    3 oktober kl 18:08
  • 5562 Färglitografi
    2 st, Paul Voss (f. 1957), 175 upplaga, bladets må..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    3 oktober kl 20:06
  • 8016 Färglitografi
    2 st. Reinhold Ljunggren (1920-2006), numrerade oc..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 18:02
  • 1228 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Storgatan, HC-upplaga, motiv..//
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 20:11