bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7651199



*
Färglitografi (F)

nr 765 1199


Max Knutsen, 56/225, 46x32


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 juni 2012
kl 18:17:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 20:44:41 1      100 kr
17/6 20:00:29 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
  • 7152 Färglitografi
    Astri Bergman-Taube (1898-1980), 1975, Låt rådjure..//
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    3 juli kl 18:23
  • 7093 Färglitografi
    Cecilia Frisendahl (f. 1922), 20/25, motivet: 62x50
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    3 juli kl 19:46
  • 7091 Färglitografi
    Charles Sjöholm (f. 1933), Drottninggatan, 142/310..//
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    3 juli kl 19:43
  • 3271 Färglitografi
    Einar Jolin (1890-1976), 155/360, signerad, motive..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    3 juli kl 19:07
  • 7172 Färglitografi
    Gösta Werner (1909-1989), 1970, motivet: 45x34
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    3 juli kl 19:39
  • 7228 Färglitografi
    Jan Rhodin (f. 1938), 2/360, motivet: 46x35
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    3 juli kl 18:50