bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7651199



*
Färglitografi (F)

nr 765 1199


Max Knutsen, 56/225, 46x32


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 juni 2012
kl 18:17:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 20:44:41 1      100 kr
17/6 20:00:29 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
  • 6366 Färglitografi
    1800-tal, motivet: 23x17
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 18:49
  • 6490 Färglitografi
    2 st, Sture Berger, 170 upplaga, bladets mått: 37x29
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:48
  • 6621 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Sverige. Katten och månen, m..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:16
  • 6619 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Sverige. Katten och månen, s..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:14
  • 6625 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Sverige. Morgonbris, motivet..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:22
  • 6624 Färglitografi
    Åke Westin Sverige. Morgonbris, motivet: 44,5x37
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    18 december kl 20:20