bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7651199



*
Färglitografi (F)

nr 765 1199


Max Knutsen, 56/225, 46x32


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 juni 2012
kl 18:17:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 20:44:41 1      100 kr
17/6 20:00:29 2      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
  • 5237 Färglitografi
    Arvid Widerberg, 263/360, signerad, -78, Motivet: ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    28 maj kl 18:41
  • 5462 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. 212/260, med..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    imorgon
    28 maj kl 20:33
  • 5101 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. EA-upplaga, ..//
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    28 maj kl 18:23




Ladda ner broschyr