bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7651199



*
Färglitografi (F)

nr 765 1199


Max Knutsen, 56/225, 46x32


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 juni 2012
kl 18:17:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 20:44:41 1      100 kr
17/6 20:00:29 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
  • 1207 Färglitografi
    Astri Bergman-Taube (1898-1980), 702/750, motivet:..//
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    1 maj kl 20:41
  • 4108 Färglitografi
    Bengt Jansson, HC-upplaga, Skeppsholmen, signerad,..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    1 maj kl 19:48
  • 1123 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), 335/360, bladets måt..//
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    1 maj kl 20:24