bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7651199



*
Färglitografi (F)

nr 765 1199


Max Knutsen, 56/225, 46x32


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 juni 2012
kl 18:17:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/6 20:44:41 1      100 kr
17/6 20:00:29 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad max knutsen
  • 3052 Färglitografi
    2 st, Pär Andersson/Nisse Zetterberg
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    27 mars kl 18:15
  • 5007 Färglitografi
    2 st, Petter Thoen (f. 1943), EA-upplaga, bladets ..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    27 mars kl 19:25
  • 5589 Färglitografi
    Åke Holm (1900-1980), 174/250, signerad, motivet: ..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    27 mars kl 20:51