bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7358018



*
Färglitografi (F)

nr 735 8018


Karl Höglund (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 41x61


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 23 januari 2012
kl 17:13:39


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
23/1 15:20:24 1      Vinnande bud
23/1 16:15:55 2      450 kr
23/1 17:01:43 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl höglund konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad
  • 3052 Färglitografi
    2 st, Pär Andersson/Nisse Zetterberg
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    27 mars kl 18:15
  • 5007 Färglitografi
    2 st, Petter Thoen (f. 1943), EA-upplaga, bladets ..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    27 mars kl 19:25
  • 5589 Färglitografi
    Åke Holm (1900-1980), 174/250, signerad, motivet: ..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    27 mars kl 20:51