KONST / Litografier / Färglitografi 7585189

Färglitografi

nr 758 5189

Salvador Dalí (1904-1989), signerad, bladets mått: 43x35, oramad

Utrop:

800 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 14 maj 2012
kl 19:58:57

Salvador Dalí

Salvador Dalí, spansk bildkonstnär, född 1904, död 1989.

Läs mer om Salvador Dalí
Liknande föremål: dali dalí europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad salvador dali salvador dalí spanien spansk spanska sydeuropa

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev