KONST / Litografier / Färglitografi 7585189

FÄRGLITOGRAFI

nr 758 5189

Salvador Dalí (1904-1989), signerad, bladets mått: 43x35, oramad

Utrop:

800 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 14 maj 2012
kl 19:58:57

Salvador Dalí

Salvador Dalí, spansk bildkonstnär, född 1904, död 1989.

Läs mer om Salvador Dalí
Liknande föremål: dali dalí europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad salvador dali salvador dalí spanien spansk spanska sydeuropa

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook