KONST / Litografier / Färglitografi 7585189

Färglitografi

nr 758 5189

Salvador Dalí (1904-1989), signerad, bladets mått: 43x35, oramad

Salvador Dalí, spansk målare, född 1904, död 1989.

Utrop:

800 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 14 maj 2012
kl 19:58:57

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí