KONST / Litografier / Färglitografi 7574188

FÄRGLITOGRAFI (F)

nr 757 4188

Okänd konstnär, signerad, 14/390, motivets mått: 32x68

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 maj 2012
kl 18:40:31

7/5 10:59:53 1      högst eller lika just nu*

Liknande föremål: färglitografi grafik okänd konstnär

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook