KONST / Litografier / Färglitografi 7574188

Färglitografi (F)

nr 757 4188

Okänd konstnär, signerad, 14/390, motivets mått: 32x68

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 maj 2012
kl 18:40:31

7/5 10:59:53 1      Vinnande bud

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev