KONST / Litografier / Färglitografi 7585094

Färglitografi

nr 758 5094

Harald Lindberg (1901-1976), 220/300, signerad, 43x36

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 maj 2012
kl 17:52:34

Harald Lindberg

Harald Lindberg, född 1901, död 1976, svensk bildkonstnär, poet, författare och tecknare.

Läs mer om Harald Lindberg

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev