KONST / Litografier / Färglitografi 7585094

FÄRGLITOGRAFI

nr 758 5094

Harald Lindberg (1901-1976), 220/300, signerad, 43x36

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 maj 2012
kl 17:52:34

Harald Lindberg

Harald Lindberg, född 1901, död 1976, svensk bildkonstnär, poet, författare och tecknare.

Läs mer om Harald Lindberg
Liknande föremål: färglitografi grafik harald lindberg litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook