KONST / Litografier / Färglitografi 7585094

Färglitografi

nr 758 5094

Harald Lindberg (1901-1976), 220/300, signerad, 43x36

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 maj 2012
kl 17:52:34

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg