KONST / Litografier / Färglitografi 7585226

FÄRGLITOGRAFI

nr 758 5226

Charles Blondin, Parismotiv, signerad, motivets mått: 34x39

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:49:38

14/5 18:43:44 1      Vinnande bud

Liknande föremål: charles blondin frankrike fransk franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från paris parismotiv

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev