KONST / Litografier / Färglitografi 7585226

FÄRGLITOGRAFI

nr 758 5226

Charles Blondin, Parismotiv, signerad, motivets mått: 34x39

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:49:38

14/5 18:43:44 1      Vinnande bud

Liknande föremål: charles blondin frankrike fransk franskt färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från paris parismotiv

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook