KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7563245

Etsning

nr 756 3245

Axel Tallberg (I860-1928), Bamborough Castle, signerad, motivets mått: 57x45

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 30 april 2012
kl 19:17:45

Axel Tallberg

Läs mer om Axel Tallberg