KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7607047

Etsning

nr 760 7047

Anders Zorn (1860-1920), Edward R Bacon, 1897, signerad. 23, 9x15, 7. Hjert&Hjert no. 77

Utrop:

5.000 kr

Startbud:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 28 maj 2012

25/4 16:50:01 1      Vinnande bud

  • Klassiska

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn