KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7607047

ETSNING

nr 760 7047

Anders Zorn (1860-1920), Edward R Bacon, 1897, signerad. 23, 9x15, 7. Hjert&Hjert no. 77

Utrop:

5.000 kr

Startbud:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 28 maj 2012

25/4 16:50:01 1      Vinnande bud

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn
Liknande föremål: anders zorn edward r bacon etsning etsningar grafik hjert&hjert no svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev