KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585190

BLANDTEKNIK (F)

nr 758 5190

signerad, Munkbron, 1948, motivets mått: 20x16

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 maj 2012
kl 19:56:39

11/5 00:26:27 1      100 kr
11/5 19:19:00 2      Vinnande bud

Liknande föremål: blandteknik munkbron

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev