KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585190

BLANDTEKNIK (F)

nr 758 5190

signerad, Munkbron, 1948, motivets mått: 20x16

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 maj 2012
kl 19:56:39

11/5 00:26:27 1      100 kr
11/5 19:19:00 2      Vinnande bud

Liknande föremål: blandteknik munkbron

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook