KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7652001

AKVARELL

nr 765 2001

signerad, Bergslandskap med hus & vattendrag, motivets mått: 72 x 52, ej glas

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 juni 2012
kl 17:50:50

18/6 16:41:19 1      450 kr
18/6 17:01:16 2      Vinnande bud

Liknande föremål: akvarell akvareller vattenfärg

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev