KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7652001

AKVARELL

nr 765 2001

signerad, Bergslandskap med hus & vattendrag, motivets mått: 72 x 52, ej glas

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 juni 2012
kl 17:50:50

18/6 16:41:19 1      450 kr
18/6 17:01:16 2      högst eller lika just nu*

Liknande föremål: akvarell vattenfärg vattendrag

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook