KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7451492

Akvarell

nr 745 1492

Signerad Wallander-1892, strandlinje, motivets mått: 24x34

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 5 mars 2012
kl 19:15:04

Liknande föremål: akvarell akvareller strandlinje vattenfärg

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev