KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7451492

AKVARELL

nr 745 1492

Signerad Wallander-1892, strandlinje, motivets mått: 24x34

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 5 mars 2012
kl 19:15:04

Liknande föremål: akvarell vattenfärg strandlinje

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook