KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7584383

Akvarell (F)

nr 758 4383

Carl Hedelin, Soldat, 1885, 46 x 31, slitage, skador

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:14:16

7/5 20:25:09 1      100 kr
9/5 13:03:35 2      Vinnande bud

Liknande föremål: akvarell akvareller carl hedelin soldat vattenfärg

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev