KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7584383

Akvarell (F)

nr 758 4383

Carl Hedelin, Soldat, 1885, 46 x 31, slitage, skador

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:14:16

7/5 20:25:09 1      100 kr
9/5 13:03:35 2      Vinnande bud