KONST / Litografier / Färglitografi 14193244

nr 1419 3244

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Signerad, numrerad 233/250. Färglitografi, bildmått: 24x19, yttermått inklusive ram: 46x35 cm

Konditionsrapport: med dedikation

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 01:12:35)
Uppdatera
Visning

fredag 17/9, lördag 18/9, söndag 19/9 och måndag 20/9

Auktionen
avslutas:

måndag 20 september kl 18:59:11

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
18/9 01:41:09 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg