KONST / Litografier / Färglitografi 14193244
nr 1419 3244
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 233/250. Färglitografi, bildmått: 24x19, yttermått inklusive ram: 46x35 cm
Kondition: med dedikation
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:59:11
150 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg