KONST / Litografier / Färglitografi 14193244

nr 1419 3244

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Signerad, numrerad 233/250. Färglitografi, bildmått: 24x19, yttermått inklusive ram: 46x35 cm

Kondition: med dedikation

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:59:11

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg