KONST / Litografier / Färglitografi 13316082

nr 1331 6082

Henri Goetz

(1909-1989), Frankrike

Färglitografi, Henri Goetz (1909-1989), Frankrike. Komposition. Signerad, numrerad 4/40. Motivet: 29x35 cm

Henri Goetz, fransk-amerikansk bildkonstnär född 1909, död 1989.

Utrop:

700 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 02:52:36)
Uppdatera
Visning

fredag 29/5, lördag 30/5, söndag 31/5 och måndag 1/6

Auktionen
avslutas:

måndag 1 juni kl 19:36:55

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Henri Goetz

Läs mer om Henri Goetz