KONST / Litografier / Färglitografier 13195400

nr 1319 5400

Ivor Abrahams

(f. 1935), Storbritannien

Färglitografier, 5 st. Ivor Abrahams (f. 1935), Storbritannien. Komposition. Svit om 5 st signerade och numrerade 44/55 samt daterade -75, oramade lösa blad. Bladets mått: 60,5x60,5 cm

Ivor Abrahams, född 1935 i Wigan, Lancashire, brittisk målare.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 18:17:31)
Uppdatera
Visning

lördag 11/4, söndag 12/4 och måndag 13/4 (Långfredag 10/4 stängt)

Auktionen
avslutas:

måndag 13 april kl 20:37:12

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ivor Abrahams

Läs mer om Ivor Abrahams