MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 11457125

nr 1145 7125

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Fåtölj, Jetson, design:

Konditionsrapport: bruksslitage

Utrop:

4.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 20 november 2017
kl 18:00:18

  • Tema
  • 20 nov

Retro - 50/60-tal

Läs mer om Retro - 50/60-tal

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson