MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 6002436
nr 600 2436
Fåtöljer
1 par, 1930-tal, arkitektritade
Kondition: fläckar, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 september 2009
kl 19:01:28
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr