MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 11609286

nr 1160 9286

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Fåtöljer, Ett par, Jetson, design: Skinn, slitage och skador

Utrop:

6.000 kr

Såld:

14.500 kr

måndag 5 februari 2018
kl 19:19:36

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson
Jetson av Bruno Mathsson