MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 7154529

KARMSTOLAR

nr 715 4529

1920-tal, Rotting, slitage, skador

Utrop:

6.000 kr

Startbud:

700 kr

Såld:

58.100 kr

måndag 19 september 2011
kl 19:58:29

Liknande föremål: karmstolar 1920-tal rotting stolar fåtöljer

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook