MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 7154529

Karmstolar

nr 715 4529

1920-tal, Rotting, slitage, skador

Utrop:

6.000 kr

Startbud:

700 kr

Såld:

58.100 kr

måndag 19 september 2011
kl 19:58:29

Liknande föremål: karmstol karmstolar rotting stol stolar

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev