KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13174052

nr 1317 4052

Svante Petri

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Svante Petri (f. 1944), Sverige. "Där är du" Utanför västra Orust. Signerad. Olja på duk, 85x60 cm

Svante Petri, svensk bildkonstnär född 1944.

Utrop:

15.000 kr

Såld:

12.000 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:14:39

29/3 15:14:12 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Svante Petri

Läs mer om Svante Petri