GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 5944430

nr 594 4430

JARDINIERE

2 pcs, Rörstrand, Sweden, height: 16, wear, damages.

2 st, Rörstrand, höjd: 16

Condition: slitage, skador

100

SEK 450

Monday August 17 2009
at 19:57:17

Rörstrand