MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 13781040

nr 1378 1040

Vitrinskåp

Ryssland, omkring 1800, Jacobs art, Mahogny / mässingsdekor. Bredd: 80 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 193 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 15 februari 2021
kl 18:42:25