MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 13781040

nr 1378 1040

Vitrinskåp

Ryssland, omkring 1800, Jacobs art, Mahogny / mässingsdekor. Bredd: 80 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 193 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 15 februari 2021
kl 18:42:25

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor