MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 13761040

nr 1376 1040

Vitrinskåp

Jacobs art, Ryssland, omkring 1800. Mahogny. Bredd: 80 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 193 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

7.000 kr - 8.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 15:11:11)
Uppdatera
Visning

fredag 29/1, lördag 30/1, söndag 31/1 och måndag 1/2

Auktionen
avslutas:

måndag 1 februari kl 18:36:57

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor