MÖBLER / Möbler, övrigt / Vikskärm 16325311

nr 1632 5311

Vikskärm

2 delar, med kinesiskt broderi. Längd: 2x74 cm. Höjd: 171 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 04:07:33)
Uppdatera
Visning

fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7

Auktionen
avslutas:

måndag 15 juli kl 20:29:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
10/7 09:52:56 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 2.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor