GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 5817094

nr 581 7094

VASE

china, 19th century, height: 41, damaged.

2st, Kina, 1800-tal, höjd: 34+41

Condition: skador

100

SEK 150

Monday May 4 2009
at 17:03:53

28/4 22:18:01 1      100 kr
1/5 22:56:20 2      Vinnande bud