GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 15186340

nr 1518 6340

Vaser

2 st, Kina. Höjd: 6,5 - 7,5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 januari 2023
kl 18:44:54

30/1 17:38:30 1      Vinnande bud