GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 11898318
nr 1189 8318
Vaser
Ett par, Rörstrand, majolika. Höjd: 28 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
måndag 11 juni 2018
kl 19:17:56