GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vases 17223044

nr 1722 3044

VASES

one pair, China. Height: 25 cm, wear, damages.

ett par, Kina. Höjd: 25 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1100

Monday September 8 2025
at 19:43:29

7/9 01:39:42 1      1.000 kr
8/9 18:56:48 2      Vinnande bud