nr 1722 3044
VASES
one pair, China. Height: 25 cm, wear, damages.
ett par, Kina. Höjd: 25 cm
Condition: slitage, skador
| Estimate: |
1000 |
| Sold: |
SEK 1100 |
Monday September 8 2025 at 19:43:29
| Time |
Bidder |
Bid |
7/9 01:39:42
1.000 kr
8/9 18:56:48