GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 15075027

nr 1507 5027

Vas

+ skål, 2 delar, bland annat Entré Rörstrand, diameter: 23, höjd: 11-23 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:57:05